RATUSZ MIEJSKI, Rynek 1

RATUSZ MIEJSKI, Rynek 1

POCZTOWA STRASSE 1 – POSTGEBÄUDE

POCZTOWA STRASSE 1 – POSTGEBÄUDE

ZESPÓŁ PAWILONÓW SZPITALNYCH, ul. Strzelców Bytomskich 11

ZESPÓŁ PAWILONÓW SZPITALNYCH, ul. Strzelców Bytomskich 11

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności

Miasto Chorzów otrzymało Nagrodę Jury Konkursu w XV edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku 2010” - Zabytki Chorzowa - Najlepszy system nawigacji po zabytkach Chorzowa

2011-09-06

Dnia 25 sierpnia 2011 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród XV jubileuszowej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku 2010”.

Celem w/w Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w roku 2010 wyróżniających się szczególnymi walorami. Z kolei ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i budowli i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

W związku z powyższym, z radością informujemy, iż Urząd Miasta Chorzów otrzymał Nagrodę Jury Konkursu za „Restaurację zabytkowej wieży wyciągowej szybu „Prezydent” zlokalizowanej przy ul. Kościuszki i Piotra Skargi w Chorzowie.

wszystkie wiadomości

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013